Yükleniyor...

Kestel Sosyal Tesisi

Anasayfa / Kestel Sosyal Tesisi

blog

Kestel Sosyal Tesisi

KESTEL’İN YENİ GÖZDESİ KESTEL SOSYAL TESİSLERİ SİZİ BEKLİYOR

Kestel’de sosyal yaşamın kapılarını aralayan Kestel Sosyal Tesisi’nde lezzet, spor ve dinlenme tek çatı altında toplanıyor. Kestel’de açılan Kestel Sosyal Tesisi sizi günün yorgunluklarından arındırıyor. Kestel Sosyal Tesisi’nin 200 kişilik kapalı restaurantı lezzetli sofralara ev sahipliği yaparken, 100 kişilik kapalı alana sahip kafeteryası, sıcak ve soğuk içeceklerden oluşan menüsüyle hizmetinizde.

Tatil köyünü aratmayan konforuyla misafirlerini ağırlayan Kestel Sosyal Tesisi’nde 200 kişilik kapalı alan kafe-restoranın yanı sıra 2000 kişilik açık alan üzerine kurulmuş olan düğün salonu da en mutlu anılarınıza ev sahipliği yapmaya hazır. Kestel’de yaz mevsimini unutulmaz kılacak Kestel Sosyal Tesisi, açık alan restoran ve kafeteryasında lezzetli ve keyifli vakit geçirmek isteyenlerin uğrak mekanı olacak.

BURFAŞ KALİTESİYLE LEZZETLER

Kestelíde müdavimi olacağınız Kestel Sosyal Tesisi, BURFAŞ kalitesiyle ve lezzetiyle hazırlanan ağırlıklı ızgara menüsüyle damaklarınızı şenlendirecek. Deneyimli BURFAŞ ustalarının hazırladığı kırmızı ve beyaz et ızgara çeşitlerinin yanında BURFAŞ’a özel tatlılar yemeklerinizi ziyafete dönüştürecek. BURFAŞ’ın deneyimli personellerinin kaliteli hizmeti ile kalabalık davetlerinizi de rahatlıkla yapabileceğiniz tesiste yemek organizasyonlarınız keyfe dönüşecek.

KESTEL SOSYAL TESİSİ’NDE YOK YOK 

Misafirlerinin dinlendirici ve keyifli vakit geçirebilmesi adına en ince detayına kadar planlanan Kestel Sosyal Tesisi’nde birçok aktivite sizleri bekliyor. Bilardo, masa tenisi ve play station oyun alanlarını kapsayan gençlik merkezi, bayanlar lokali, bayan kuaförü, çocuk bakım odası, kapalı çocuk oyun salonu, 3 gün bayanlara 3 gün erkeklere hizmet veren havuz, bayan fitness salonu, bay fitness salonu, bayan hamam-sauna-fin hamamı, bay hamam-sauna-fin hamamı, bay-bayan mescit, dış alan çocuk oyun parkı ve 80 araçlık kapalı otoparkı ile her türlü ihtiyacınız için Kestel Sosyal Tesisleri sizi rahat ettirmeye hazır.

Kestel Kapasite: Restoran iç mekan 200, dış mekan 200, kafe iç mekan 200, açık alan düğün salonu 2000,  kafe dış mekan, gençlik merkezi, bayanlar lokali, bayan kuaförü, çocuk bakım odası, çocuk oyun salonu, havuz, bayan fitness salonu, bay fitness salonu, bayan hamam-sauna-fin hamamı, bay hamam-sauna- fin hamamı, kapalı otopark (80 araç), dış alan çocuk oyun parkı

Kestel’in yeni incisi Kestel Sosyal Tesisleri...

Kestel Kapasite: Restoran iç mekan 200, dış mekan 200, kafe iç mekan 200, açık alan düğün salonu 2000,  kafe dış mekan, gençlik merkezi, bayanlar lokali, bayan kuaförü, çocuk bakım odası, çocuk oyun salonu, havuz, bayan fitness salonu, bay fitness salonu, bayan hamam – sauna – fin hamamı, bay hamam – sauna – fin hamamı, kapalı otopark (80 araç), dış alan çocuk oyun parkı


İletişim:

Eposta:  kestelsosyaltesisi@burfas.com.tr
Telefon:  444 9 444 / 2086 - 0224 800 2086 /  0553 607 01 21 (Hamam ve Havuz için: 0224 372 72 22)
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Vani Mehmet Mh. İmren Sk.No:13 Kestel / BURSA