ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
KARACABEY SOSYAL TESİSİ
GENEL BİLGİLER FOTOĞRAFLAR 3D PANORAMIK ŞİKAYET & ÖNERİ ULAŞIM
KARACABEY SOSYAL TESİSİ

Göl ve Lezzet Sefasının Eşsiz Buluşması…

 

Şehir hayatının yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşmak isteyenler için yeni lezzet durağı Burfaş kalitesi ile Karacabey Sosyal Tesisleri…

 

Atatürk Kültür Parkı'nda hizmete açılan tesis 250 metrekare alana sahip. BURFAŞ Karacabey Sosyal Tesisleri’nde ağırlıklı olarak balık çeşitleri, et ızgara çeşitleri, sabah kahvaltısı sunuluyor. Yaklaşık olarak 80 – 100 kişi kapasiteli kapalı alan ile her türlü düğün ve nişan organizasyonları için açık alan da mevcut. Bahçe, teras ve iç mekân ile birlikte nezih bir hava eşliğinde Karacabeylileri ve Karacabey’in atmosferini solumak isteyenleri muhteşem bir ziyafet bekliyor. Aynı zamanda gölette bulunan 10 adet kayık ile gelen misafirler göl sefasının tadına doyamayacak.


FOTOĞRAFLAR
ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ
Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bize ilettikleriniz size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmaktadır.


SİZİ DİNLİYORUZ
:
:
:
:
:
:
:
ULAŞIM
Kapasite: İç kapasite 100 kişi, teras ve bahçe mevcut
Çalışma Saatleri: 08:00-23:00
Eposta:  info@burfas.com.tr
Telefon:  444 9 444 - 0553 565 55 07
Faks:  0224 800 2077
Adres: 

Kentin farklı noktalarında, farklı içeriklere sahip tesislerin işletmesinin sorumluluğunu üstlenen Burfaş, her kesime hitap etmenin, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti uygun fiyatlarla her kesime sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.


HARİTA