Sosyal Hayatın Tadı BURFAŞ
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

İade Politikası

İADE POLİTİKASI

BURFAŞ E-TİCARET WEB SİTESİ ARACILIĞI İLE VERİLEN SİPARİŞLERİN “İADE/İPTAL VE GERİ ÖDEMESİ”

İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünlerde sipariş üretildikten sonra cayma hakkı kullanılamaz. Ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürün, üretim ve teslimatta oluşmuş hatalardan kaynaklanan durumlarda geçerlidir.

İADE HAKKI

Siparişi veren (gönderen), sözleşme konusu ürününün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden sonra cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde ÜRETİCİ FİRMA`ya faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması şarttır. Bildirimin BURFAŞ’a ulaşmasını takip eden 3-10 gün içinde ürün bedeli ALICI`ya iade edilir. Cayma hakkının kullanılmasından kaynaklanan EFT kesintisi, kargo gideri ve sair masraflar ALICI`ya aittir.

İPTAL/İADE SİPARİŞLERİN GERİ ÖDEMESİ

Kredi Kartı İle Yapılan Ödemelerin Geri İadesi

İade ve iptali yapılmış ürünlerde KREDİ KARTI ile yapılan ödemelerde en geç 7 gün içerisinde iptal/iade durumuna geçirilerek kredi kartı hesabınıza geri ödenir. Kredi kartına iptal/iade yapılan ödemelerin ekstrenize (kredi kartı hesabına) yansıma süresi banka tarafından belirlenir, hesap kesim tarihi ve hesap kesim tarihi değişikliklerinden dolayı iptal/iade geri ödemelerinin uzaması durumunda BURFAŞ sorumlu değildir, tamamen bankanızın çalışması ile alakalıdır.

Banka Havale/EFT İle Yapılan Ödemelerin Geri İadesi

İade ve iptali yapılmış ürünlerde BANKA HAVALE/EFT ile yapılan ödemeleriniz ortalama 3 iş günü, iş yoğunluğu/hesapların incelemesi gibi nedenlerden dolayı en geç 10 iş günü içerisinde havale/eft yapan hesaba eksiksiz şekilde geri ödemesi yapılır.

Yukarıda yer alan bilgilere istinaden “www.burfas.com.tr” üzerinden alışveriş yapacak/yapmış tüm kullanıcı/ziyaretçilerin maddeleri açık bir şekilde okuduğunu/anladığını kabul etmiş sayılır. Tüketiciyi bilgilendirmek için verilen bu maddeler HUKUKİ süreçte yasal bir sözleşme niteliği taşıdığını, yukarıda açıkça belirtilen maddelerin tüketiciye açık olarak bildirildiğini kabul ederek BURSA PARK BAHÇE SOSYAL VE KÜLTÜREL HİZMETLER TURİZM ÖZEL YURT İŞLETMECİLİĞİ İNŞAAT BASIN YAYIN İLAN MATBAACILIK REKLAMCILIK SANAYİ TİCARET A.Ş. (BURFAŞ) ve BURFAS.COM.TR markasını yasal yükümlülük altında bırakamaz.

 

Paylaş :