ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
HÜDAVENDİGAR KENT KAFE
GENEL BİLGİLER FOTOĞRAFLAR 3D PANORAMIK ŞİKAYET & ÖNERİ ULAŞIM REZERVASYON
HÜDAVENDİGAR KENT KAFE

Hüdavendigar Parkı Kent Kafe ile şehrin ve lezzetin tam ortasındasınız.

 

Hüdavendigar Parkı Kent Kafe, şehir ile iç içe, doğa ile yan yana bir konumda BURFAŞ kalitesini Bursalılara sunuyor.

 

Bursa’nın yeni sosyal alanlarından Hüdavendigar Parkı’nda bulunan tesis, aileniz ve sevdikleriniz ile günün her anında keyifli bir mola vermek isteyeceğiniz duraklar arasında…

 

Bursa’nın yeni sosyal alanı Nilüfer Deresi’nin de görsel anlamda ayrı bir güzellik kattığı kentin bu yeni sosyal yaşam alanında bulunan Hüdavendigar Parkı Kent Kafe, 500 bin metrekareye yayılan Hüdavendigar Parkı içerisinde bulunuyor.

 

Park içerisinde bulunan spor, aktivite ve sosyal donatıları, yapay gölet ve yeşilin farklı tonlarını bir arada barındıran peyzaj ile sosyal tesis, damaklarda iz bıraktığı kadar gözlere de hitap ediyor. Sosyal tesiste günün her anını dolu dolu yaşayabilirsiniz. Dilerseniz kahvaltı, dilerseniz enfes bir yemek…

 

İsteğinize göre sadece demli bir çay ile günün stresini atabilir ya da bir dost ile kahve içerek keyif çatabilirsiniz. Hüdavendigar Parkı Kent Kafe, kentten kopamayan ancak doğaya da hasret kalanların müdavimi olmaya aday tesisler arasında yerini alıyor.


FOTOĞRAFLAR
ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ
Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bize ilettikleriniz size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmaktadır.


SİZİ DİNLİYORUZ
:
:
:
:
:
:
:
ULAŞIM
Kapasite:
Çalışma Saatleri: 08.00-23.00
Eposta:  hudavendigarkentkafe@burfas.com.tr
Telefon:  0530 848 03 46
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Hüdavendigar Mh. Hüdavendigar Sk. Küme Evleri No:9 Osmangazi / BURSA

Kentin farklı noktalarında, farklı içeriklere sahip tesislerin işletmesinin sorumluluğunu üstlenen Burfaş, her kesime hitap etmenin, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti uygun fiyatlarla her kesime sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.


HARİTA
ONLINE REZERVASYON
Formu dolduradak yerinizi hemen ayırtın!


YERİNİZİ AYIRTIN
:
:
:
:
:
:
:
:
: