ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
BURFAŞ OFSET
GENEL BİLGİLER FOTOĞRAFLAR 3D PANORAMIK ŞİKAYET & ÖNERİ ULAŞIM REZERVASYON
BURFAŞ OFSET

Seçkin kadro, kaliteli hizmet ve yılların deneyimi burada birleşiyor. Matbaa hizmeti sunan ve geniş müşteri portföyü ile çalışan Burfaş Ofset Tesisleri , 19 yıllık tecrübesini kaliteli işçilikle harmanlayarak sanata dönüştürüyor.

 

Bursa Belediyeleri, bağlı kuruluşlar ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile kurulan ve işletmesini Burfaş’ın üstlendiği matbaa, her geçen yıl kendini yenileyerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Kalite Belgesi ile çalışmalarına devam eden Ofset Tesisleri bugün artık sadece Belediyelere değil tüm kurumlara hizmet vermektedir.

 

İhtiyaç duyduğunuz her türlü baskı ve tasarım işlerinizin özelliklerini e-mail veya telefon ile bildirirseniz ekibimiz en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Siparişleriniz zamanında ve dilediğiniz kalitede adresinize elden veya kargo ile teslim edilir.


FOTOĞRAFLAR
ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ
Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bize ilettikleriniz size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmaktadır.


SİZİ DİNLİYORUZ
:
:
:
:
:
:
:
ULAŞIM
Kapasite:
Çalışma Saatleri: 08.00-18:00
Eposta:  burfasmatbaa@gmail.com
Telefon:  444 9 444 / 2066
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Sırameşeler Mh. Avrupa Konseyi Bulvarı Buski Tesisleri No:64 OSMANGAZİ / BURSA

Kentin farklı noktalarında, farklı içeriklere sahip tesislerin işletmesinin sorumluluğunu üstlenen Burfaş, her kesime hitap etmenin, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti uygun fiyatlarla her kesime sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.


HARİTA
ONLINE REZERVASYON
Formu dolduradak yerinizi hemen ayırtın!


YERİNİZİ AYIRTIN
:
:
:
:
:
:
:
:
: