Yükleniyor...

Zafer Sosyal Tesisleri

Anasayfa / Zafer Sosyal Tesisleri

blog

Zafer Sosyal Tesisleri

Şehrin trafiğine küçük bir mola, yeşillikler içindeki lezzet rüzgârına merhaba, kentin yanı başında, özel tatların başrolde olduğu anlar Zafer İstasyonu Restoran’da.

TARİHİ İSTASYONDA LEZZET KEŞFİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin de içerisinde bulunduğu kampüste yer alan Zafer İstasyonu Sosyal Tesisi gün boyunca Bursalıları lezzetle buluşturuyor. Şehir merkezinin hemen yanı başındaki tesis, kent hayatından uzaklaşmadan doğal ortamın tadını çıkarma fırsatı sunuyor. Tarihi Bursa-Mudanya tren yolunun başlangıç istasyonu üzerine kurulan tesis içerisinde restoran ve kafe bölümü ayrı ayrı hizmet sunuyor. Şehir merkezine olan yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlayan tesisinin restoran bölümünde hafta içi veya hafta sonu günün her anını farklı bir tat ile taçlandırabilirsiniz. Kahvaltı, öğle yemeği, atıştırmalık tatlar ya da akşam yemeği. Seçkin tatlar gün boyu Zafer İstasyonu Restoran’da sizi bekliyor.

Enfes bir öğle yemeği veya leziz bir akşam yemeği istediğinizde mekândaki ızgara ve şiş çeşitleri ideal seçim olacaktır. Kırmızı veya beyaz eti tercih edenler için farklı lezzetler sunan restoranın menüsünde ızgara köfte, sucuk ızgara, kuzu pirzola, karışık ızgara, piliç şiş, baharatlı piliç bonfile, kiremitte mantarlı dil balığı ve mantarlı çoban kavurma gibi doyurucu tabaklar sunuluyor.


İletişim:

Eposta:  zaferistasyonu@burfas.com.tr
Telefon:  444 9 444 / 2065 - 0224 800 2065
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Yeni Büyükşehir Belediye Binası Yanı Osmangazi/BURSA