ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
REŞAT OYAL KÜLTÜRPARKI
GENEL BİLGİLER FOTOĞRAFLAR 3D PANORAMIK ŞİKAYET & ÖNERİ ULAŞIM
REŞAT OYAL KÜLTÜRPARKI

40 hektarlık büyüklüğü ile Bursa’nın en önemli parkı olan Kültürpark, konumu ve yeşil dokusuyla kentin ve kentlisinin gözbebeği olmaya devam etmektedir. Koşu, bisiklet ve yürüyüş yolları yeniden düzenlenirken, giriş kapılarından oturma elemanlarına, gölgeliklerden çeşmelere, heykellerden lunaparka, tabelalardan çocuk oyun alanları vardır.

 

170 bin metrekarelik yeşil alanda bulunan 6000 ağaçla da göz kamaştıran Bursa’nın gözbebeği Kültürpark’ın işletmesini yürüten Burfaş, park içerisinde start verdiği yenilikler ve düzenlemelerle de adından söz ettirmektedir. Her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Kültürpark’ta gelen talepler doğrultusunda düzenlemeler gerçekleştirilmekte, kentin asıl sahibi kentlilerin istekleri gerçekleştirilmektedir.

 

Artan ihtiyaca yanıt vermekte zorlanan ve park içerisinde bulunan Kültürpark Spor Kompleksi yıkılmış, dünya standartlarında bir spor kompleksinin inşasına başlanmıştır. Düzenli aralıklarla bakım ve onarımdan geçirilen parkın eksikleri tespit edilmiş, çehresi yenilenmeye başlamıştır.


FOTOĞRAFLAR
ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ
Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bize ilettikleriniz size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmaktadır.


SİZİ DİNLİYORUZ
:
:
:
:
:
:
:
ULAŞIM
Kapasite:
Çalışma Saatleri: 08.00-23.00
Eposta:  kulturpark@burfas.com.tr
Telefon:  444 9 444 / 2082
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Gaziakdemir Mh. Mudanya Cd. No:4 Kültürpark OSMANGAZİ / BURSA

Kentin farklı noktalarında, farklı içeriklere sahip tesislerin işletmesinin sorumluluğunu üstlenen Burfaş, her kesime hitap etmenin, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti uygun fiyatlarla her kesime sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.


HARİTA