ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
MUDANYA SOSYAL TESİSİ
GENEL BİLGİLER FOTOĞRAFLAR 3D PANORAMIK ŞİKAYET & ÖNERİ ULAŞIM
MUDANYA SOSYAL TESİSİ

ŞİFALI DENİZ HAVASI VE ESSİZ LEZZETLERİ İLE MUDANYA İSTASYONU SİZİ BEKLİYOR

 

1870 yılında Bursa ile Mudanya arasında inşa edilen 42 km’lik Bursa-Mudanya demir yolu, uzun  yıllar Bursa’nın ham ipek ipliğini dünyaya ulaştıran önemli bir ulaşım hattı idi. Bu hat sayesinde Bursa ipeği dünyaca üne kavuşmuş oldu.  Demiryolu işletme binası; 1953’te demir yolunun kapatılmasından sonra, 2005’e kadar kaymakamlık lojmanı ve Akşam Kız Sanat Okulu olarak kullanıldı

.

2009 yılında Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilerek Burfaş işletmeciliğinde sosyal tesis haline getirilen yapı, Mudanya İskele Meydanı üzerindedir.

 

Balık çeşitlerinden kahvaltıya, salatalardan ızgaralara, tatlılardan aromalı kahve çeşitlerine kadar oldukça geniş bir lezzet yelpazesine sahip olan Mudanya İstasyonu Sosyal Tesisi; denizin yanı başında, tarihin tam ortasında ziyaretçilerine unutulmaz anlar hediye ediyor.

 

Bodrum katıyla birlikte 3 katlı binası ve geniş bahçesi ile mimari olarak ilgi çekici bir yer olan tesis; kafe ve restoran bölümleri ile hizmetinizdedir.

 

Özel etkinliklere yönelik de hizmet veren tesis, grup yemekleri ve iş yemeklerinde de kullanılabilen bölümleri ile tercih ediliyor.

 

Tüm ziyaretçilerini yüzünde sıcak bir gülümseme ile karşılayan personeli, her biri maharetli ellerce hazırlanmış enfes menüsüyle, kahveleriyle, demleme çayıyla ve deniz kenarına kurulu yaklaşık 150 yıllık tarihi dokusuyla Mudanya İstasyonu Sosyal Tesisi; siz değerli misafirlerini bekliyor. Dostlarınızla dalacağınız koyu sohbetlere, sevdiklerinizle yiyeceğiniz leziz yemeklere ve mutlu anlarınızı paylaşacağınız şık organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

 

Tarihin sayfalarından gelen tren sesinin denizin sesine karıştığını duyacaksınız.

İster sürekli esen rüzgarında şifa bulmak için gelmiş ol, ister mis gibi deniz havasını içine çekmek için;

İster önemli bir davete katılmak için uğramış ol, ister İstanbul yolculuğuna bir mola vermek için;

Mudanya’ya yolunuz ne sebeple düşerse düşsün mutlaka uğramanız gereken tek bir yer vardır: Mudanya İstasyonu Sosyal Tesisi.

Deniz havası ve lezzetleriyle yeni lezzet durağınız...

 

Mudanya İstasyonu Hizmetleri: Kafe, restoran, Organizasyon hizmeti vermektedir.

 

Kapasite: Bahçe 250 kişi, kafe bahçe 150 kişi, alt 50 üst kat 60 kişi, vip 10 kişi kapasitesi ile hizmet vermektedir.


FOTOĞRAFLAR
ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ
Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bize ilettikleriniz size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmaktadır.


SİZİ DİNLİYORUZ
:
:
:
:
:
:
:
ULAŞIM
Kapasite: Bahçe 250 kişi, kafe bahçe 150 kişi, alt 50 üst kat 60 kişi, vip 10 kişi kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Çalışma Saatleri: 08.00-23.00
Eposta:  mudanyaistasyonu@burfas.com.tr
Telefon:  444 9 444 / 2055 - 0224 800 2055
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Mudanya İstasyonu Cd. MUDANYA/ BURSA

Kentin farklı noktalarında, farklı içeriklere sahip tesislerin işletmesinin sorumluluğunu üstlenen Burfaş, her kesime hitap etmenin, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti uygun fiyatlarla her kesime sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.


HARİTA