ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
MİHRAPLI RESTORAN
GENEL BİLGİLER FOTOĞRAFLAR 3D PANORAMIK ŞİKAYET & ÖNERİ ULAŞIM
MİHRAPLI RESTORAN

Türkiye’nin en büyük parkı olan Hüdavendigar Parkı’nın içinde bulunan restoran, lezzetli yemekleriyle beraber ferah, nezih bir ortamda hoş sohbet imkanı sunmaktadır.

 

İç ve dış mekan kapasitesi 150 kişi olan restoran büyük organizasyonlarda 1000 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

 

Menüde ise 20 ürün çeşidi olan kahvaltı tabağı, makarna çeşitleri, kırmızı ve beyaz et yemekleri ve salata çeşitleri yer almaktadır.

 

Restoranın bir tarafında göl, diğer tarafında Nilüfer Deresi bulunması dolayısıyla duyacağınız su sesi ve içinde bulunduğunuz uçsuz bucaksız yeşillik ile Uludağ’ın eşsiz güzelliği içinizi açacak. Lokasyon olarak neredeyse parkın ortasında bulunan restoran sizlere bir çok aktivite imkanı da sunacak. Parkın içerisinde bisiklet turu, sandal turu, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol ve futbol sahaları gibi bir çok sosyal ve sportif aktivite alanı bulunmaktadır. Hem yemek yiyip hem hoş vakit geçirip eğlenebileceksiniz.


FOTOĞRAFLAR
ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ
Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bize ilettikleriniz size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmaktadır.


SİZİ DİNLİYORUZ
:
:
:
:
:
:
:
ULAŞIM
Kapasite: İç ve dış mekan kapasitesi 150 kişi olan restoran büyük organizasyonlarda 1000 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.
Çalışma Saatleri: 08.00-23.00
Eposta:  mihraplirestoran@burfas.com.tr
Telefon:  444 9 444  / 0530 816 18 91
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Hüdavendigar Mah. Hüdavendigar Parkı. Küme Evleri No:20 Osmangazi/BURSA

Kentin farklı noktalarında, farklı içeriklere sahip tesislerin işletmesinin sorumluluğunu üstlenen Burfaş, her kesime hitap etmenin, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti uygun fiyatlarla her kesime sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.


HARİTA