ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
KENT ORMAN RESTORAN
GENEL BİLGİLER FOTOĞRAFLAR 3D PANORAMIK ŞİKAYET & ÖNERİ ULAŞIM
KENT ORMAN RESTORAN

Nilüfer’deki Atatürk Kent Ormanı’nda bulunan, BURFAŞ çatısı altında hizmet sunan Kent Orman Restoran, yeşillikler arasında mis kokulu bir atmosferde konuklarını enfes tatları ile buluşturuyor.

 

Zengin ve doyurucu et menüsü ile dikkat çeken mekânın lezzet ayrıcalıklarını tatmak isteyenler için 100 kişilik iç ve 150 kişilik de dış alan kapasitesi bulunuyor.

 

Alakart menü ile hizmet veren tesiste serpme ve tabak kahvaltı seçenekleri de orman atmosferi ile bütünleşen seçkin lezzetlerden…


FOTOĞRAFLAR
ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ
Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bize ilettikleriniz size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmaktadır.


SİZİ DİNLİYORUZ
:
:
:
:
:
:
:
ULAŞIM
Kapasite: Zengin ve doyurucu et menüsü ile dikkat çeken mekânın lezzet ayrıcalıklarını tatmak isteyenler için 100 kişilik iç ve 150 kişilik de dış alan kapasitesi bulunuyor.
Çalışma Saatleri: 08.00-23.00
Eposta:  kentormanrestoran@burfas.com.tr
Telefon:  0553 565 55 05
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Gümüştepe Mah. Kent Orman Yolu Sk.No:8 Nilüfer / BURSA

Kentin farklı noktalarında, farklı içeriklere sahip tesislerin işletmesinin sorumluluğunu üstlenen Burfaş, her kesime hitap etmenin, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti uygun fiyatlarla her kesime sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.


HARİTA