ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
GÜRSU BEYAZ DEĞİRMEN SOSYAL TESİSİ
GENEL BİLGİLER FOTOĞRAFLAR 3D PANORAMIK ŞİKAYET & ÖNERİ ULAŞIM
GÜRSU BEYAZ DEĞİRMEN SOSYAL TESİSİ

Eski ihtişamına sosyal tesis olarak tekrar kavuşan Tarihi Gürsu Beyaz Değirmen Sosyal Tesisi eski günlerini aratmayacak…

 

Bursa’nın yakın ilçesi Gürsu’da, tarihi önemi bulunan Beyaz Değirmen Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin restorasyonu sonucu gerçeğine uygun bir hale getirilerek BURFAŞ sosyal tesisleri halkasına katıldı. Gürsu girişi 1. Km’de bulunan Beyaz Değirmen Sosyal Tesisi kafe ve restoran hizmeti ile Bursalılara yeni mekan alternatifi yaratırken zengin mutfağı ile de damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor.

 

Eski Orjinal hali korunarak restore edilen tesis mimari görüntüsü ve değirmeni ile estetik anlamda da göz dolduruyor.

 

Bahçesi, otoparkı mevcut olan ve 2 kattan oluşan tesis alt kat kafesinde 2 salonumuz 30 ve 50 kişilik kapasiteleri mevcuttur.Üst kat restoran 4 salondan oluşan 80 kişilik kapasitesi ile sevdiklerinizle keyifli anlar geçirebileceğiniz sıcak bir atmosfer sunuyor.


FOTOĞRAFLAR
ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ
Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bize ilettikleriniz size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmaktadır.


SİZİ DİNLİYORUZ
:
:
:
:
:
:
:
ULAŞIM
Kapasite:
Çalışma Saatleri: 08.00-23.00
Eposta:  gursusosyaltesisi@burfas.com.tr
Telefon:  444 9 444 / 2087 - 0224 800 2087 / 0530 816 18 92
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Kurtuluş Mah. Sadık Ahmet Cad. No:2 Gürsu / BURSA

Kentin farklı noktalarında, farklı içeriklere sahip tesislerin işletmesinin sorumluluğunu üstlenen Burfaş, her kesime hitap etmenin, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti uygun fiyatlarla her kesime sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.


HARİTA