ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
ERTUĞRUL BEY MEYDAN KAFE
GENEL BİLGİLER FOTOĞRAFLAR 3D PANORAMIK ŞİKAYET & ÖNERİ ULAŞIM REZERVASYON
ERTUĞRUL BEY MEYDAN KAFE

ALIŞVERİŞ YORGUNLUĞUNU ATMAK İÇİN HANLAR BÖLGESİ’NİN GÖLGESİNDE ERTUĞRUL BEY MEYDAN KAFE SİZİ BEKLİYOR

 

Kalabalığın seyrine dalınan Ertuğrul Bey Meydan Kafe’de yorgunluk kahvesi bir başka... Yaptığınız alışverişlerde bir soluk alma, buluşmalarınızı gerçekleştireceğiniz güzel bir ortak nokta. Birbirinden eşsiz lezzetlerdeki ürünler hoş sohbetinizi bekliyor.

 

BURFAŞ Farkıyla

Cumhuriyet Caddesi ¸zerinde yer alan Doruk İş Merkezi¥nin karşısında, Osmangazi Kaymakamlığı’nın eski yerinde yaptırılan Ertuğrul Bey Meydan Kafe, çarşı ziyaretlerinizde soluklanabilme fırsatı sunuyor.

 

Ertuğrul Bey Meydan Kafe’nin şehrin tam ortasında bulunan Tarihi Hanlar Bölgesi ile komşu olduğu için tarihle iç içe geçen bir sohbette buluşturuyor.

 

 HOŞ SOHBET SICAK KAHVE

Günün koşuşturmasından bunalanlara tatlı bir kahve molası vadeden Ertuğrul Bey Meydan Kafe, lezzetli kahve eşliğinde pasta çeşitleriyle, sımsıcak güler yüzlü personel kadrosuyla sizleri günün yorgunluğuna karşı dinlendirecek.

 

Tesisimiz; iç ve dış mekanda 100 kişi kapasiteli olup aile ve dost muhabbetlerinizi gerçekleştireceğiniz doğal atmosferiyle hizmetinizdedir.

 

Hoş sohbet, sıcak kahve...


FOTOĞRAFLAR
ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ
Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bize ilettikleriniz size daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olmaktadır.


SİZİ DİNLİYORUZ
:
:
:
:
:
:
:
ULAŞIM
Kapasite: Tesisimiz; iç ve dış mekanda 100 kişi kapasiteli olup aile ve dost muhabbetlerinizi gerçekleştireceğiniz doğal atmosferiyle hizmetinizdedir.
Çalışma Saatleri: 08.00-23.00
Eposta:  meydankafesosyaltesisi@burfas.com.tr
Telefon:  444 9 444 - 0534 390 02 59
Faks:  0224 800 2077
Adres:  Reyhan Mh. Cumhuriyet Cd. Geyvehan Önü No: 7 OSMANGAZİ / BURSA

Kentin farklı noktalarında, farklı içeriklere sahip tesislerin işletmesinin sorumluluğunu üstlenen Burfaş, her kesime hitap etmenin, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti uygun fiyatlarla her kesime sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.


HARİTA
ONLINE REZERVASYON
Formu dolduradak yerinizi hemen ayırtın!


YERİNİZİ AYIRTIN
:
:
:
:
:
:
:
:
: