Yükleniyor...

Beşevler Sosyal Tesisi

Anasayfa / Beşevler Sosyal Tesisi

blog

Beşevler Sosyal Tesisi

Ramazan Menüsü için tıklayınız.

BEŞEVLER KAFE RESTORAN SİZİ BEKLİYOR

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Beşevler Meydanı’nda hizmete açılan Beşevler Bölge Parkı’nın içerisinde hizmet veren Beşevler Kafe-Restoran zengin yemek menüsü ve egzotik tarzda sunduğu içecekleri ile Nilüfer’in gözde mekanları arasında yer alıyor.

Restoran ve kafe keyfi yapmak isteyen misafirlerini ağırlıyor. Arkadaş toplantıları, aile yemekleri, iş çıkışı, öğle yemeği arası kısacası günün hemen her saatinde uğrayabileceğiniz ve enfes lezzetleri tadabileceğiniz Beşevler Kafe-Restoran, ulaşım kolaylığı açısından da son derece cazip bir mekan.

Eşsiz Lezzetler

Mutfağında değişik soslarla hazırlanan makarnaları, et ve tavuk fajitaları, pizzaları, ara sıcak ve aperatif yiyeceklerin yanı sıra sıcak soğuk zengin bir içecek menüsü de bulunuyor. Beşevler Kafe-Restoran sıradan lezzetlerin dışında tatlar keşfetmek isteyenler için kaçırılmaması gereken önemli bir adres. 

Formunu Koruyanlara Özel Tatlar

Beşevler Kafe-Restoran'da, formunu korumak isteyenler de unutulmadı. Özel olarak hazırlanan birbirinden lezzetli salatalar vazgeçilmez tatların başında geliyor. Ayrıca mekanın sunum ve lezzet açısından oldukça iddialı... Hem kafe hem restoran seçeneğinin aynı anda sunulması değerli konuklarımız için bulunmaz bir fırsat. Aynı zamanda iç ve dış mekan imkanı da bulunan tesis; iç mekanda 80 ve 50 kişi, dış mekanda 80 ve 150 kişi ağırlama imkanıyla yanınızda.

Ayrıca ikinci katında bulunan organizasyon salonunda düğün - nişan törenlerinde 110 kişi, yemek organizasyonlarında 130 Kişi, diğer organizasyonlarda (Mevlüt vb.) ise 120 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Beşevler Kafe Restoran Hizmetleri: Restoran, Kafe, Organizasyon Salonu ile hizmetinizdedir.


İletişim:

Eposta:  besevlersosyaltesisi@burfas.com.tr
Telefon:  444 9 444 / 2083 - 0224 800 2083
Faks:  0224 800 2077
Adres: Konak Mahallesi Beşevler Caddesi No:97 Nilüfer / Bursa